Слухати

В Росії на депутата Верховної Ради відкрили кримінальну справу

13 червня 2017 - 12:20
Це було зроблено в рамках розслідування нападу на Генеральне консульство РФ у Львові
В Росії на депутата Верховної Ради відкрили кримінальну справу / Новини на Громадському радіо

На депутата Верховної Ради України в Росії відкрили кримінальну справу. Йдеться про діючого нардепа Володимира Парасюка. Він став одним з фігурантів розслідування нападу в 2016 році на Генеральне консульство Російської Федерації (ст.360 КК РФ) в місті Львові та наруги над прапором Росії (ст.329 КК РФ). Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету РФ.

«В ході розслідування кримінальної справи крім причетності до вищевказаних злочинів, наслідком отримані достатні докази, що свідчать про те, що Парасюк 9 березня 2016 року також ще схиляв присутніх біля Генерального консульства людей до скоєння нападу на російське диппредставництво. У зв’язку з цим щодо Парасюка порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 205.1 КК РФ (залучення осіб до скоєння нападу на установи, які користуються міжнародним захистом)», — повідомили в російському слідкомі.

Нагадаємо, напад на Генконсульство РФ у Львові сталось в березні 2016 року після маршу на підтримку депутата ВР Надії Савченко, яка на той момент утримувалась в Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+