Слухати

Апеляційний суд 2 місяці не призначає засідання у справі генерала Назарова

14 червня 2017 - 11:03
Апеляційний суд Дніпропетровської області вже майже два місяці не призначає засідання у справі генерал-майора Віктора Назарова
Апеляційний суд 2 місяці не призначає засідання у справі генерала Назарова / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо розповів адвокат Назарова Михайло Турик. В кінці березня Павлоградський міськрайонний суд визнав Назарова винним в недбалості, що призвела до авіакатастрофи літака Іл-76 в Луганському аеропорту.
 
Як заявляє адвокат генерал-майора Віктора Назарова Михайло Турик, Павлоградський міськрайонний суд занадто довго передавав матеріали справи до Апеляційного суду Дніпропетровської області.
 
«По закону, по КПК, після того, як минає 30 днів з початку оголошення, районний суд протягом трьох днів повинен направити провадження до апеляційного суду. Тобто, у нас строк закінчувався 27, наскільки я пам’ятаю. Тобто, до кінця квітня 2017 року справа мала піти до апеляційного суду. Ми направили за підписом Віктора Миколайовича скаргу до апеляційного суду і, наскільки я пам’ятаю, копію до Адміністрації Президента. Нам дали строк до кінця шостого місяця, що ми повинні, маємо право приїхати і доознайомитись.

Нагадаємо, бойовики збили літак рівно три роки тому 14 червня 2014 року. Всі 49 військових — льотчиків і десантників — на його борту загинули. Суд першої інстанції визнав, що Назаров, тоді — начальник штабу АТО — віддав наказ про перекидання десанту, хоча знав з донесень СБУ, що бойовики можуть збити літак. За вироком Павлоградського міськрайонного суду Назаров отримав 7 років в’язниці, але залишився на волі, поки не вступить в силу апеляція.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+