Слухати

Через проведення саміту країн G20 Німеччина запровадила тимчасовий прикордонний контроль

14 червня 2017 - 10:14
Прикордонний контроль на внутрішньому кордоні Німеччини буде здійснюватися впродовж місяця
Через проведення саміту країн G20 Німеччина запровадила тимчасовий прикордонний контроль / Новини на Громадському радіо

З 12 червня 2017 року Німеччина запровадила прикордонний контроль на наземному, повітряному та морському внутрішньому кордоні через підвищені вимоги до безпеки під час проведення 7-8 липня 2017 року в місті Гамбург саміту країн G20.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Контроль буде здійснюватися на різних ділянках кордону в залежності від оперативної ситуації з 12 червня по 11 липня 2017 року.

«Мета запровадження контролю – попередження в’їзду можливих потенційних порушників, які схильні до насильницьких дій та можуть завадити безперешкодному проведенню саміту», — йдеться у повідомленні.

Федеральне Міністерство внутрішніх справ Німеччини повідомило, що подорожуючі мають бути готовими до можливих перевірок при перетині німецького кордону. Таким чином, подорожуючі при перетині кордону повинні мати при собі посвідчення особи або закордонний паспорт. 

Очікуються незначні ускладнення для транскордонного руху в окремих місцях, і вони будуть обмежуватися необхідними з безпекової точки зору заходами. 

Можливість введення такого тимчасового прикордонного контролю передбачена Шенгенським кодексом, і прийняте Німеччиною рішення було погоджено з державами-членами ЄС та Єврокомісією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+