Слухати

Кримські пляжі нагадують зону відчуження (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Кримські пляжі нагадують зону відчуження (ФОТО)

14 червня 2017 - 21:42
З’явилися фото розгромлених пляжів Великої Алушти

В анексованому Криму вже розпочався курортний сезон, але міста та села півострова і не готові до гідного прийому туристів. Приклад цьому регіон Велика Алушта.

Про це повідомила у Twitter користувача Roksolana Today&Крым.

В аккаунті опубліковані фото занедбаних та розгромлених кримських пляжів, які більше нагадують зону відчуження, аніж місце відпочинку.

Зазначається, що ці фото були зроблені ще навесні, проте з тих пір нічого на цих пляжах не змінилося і саме в такому вигляді вони приймають туристів.

Нагадаємо, Громадське радіо повідомило про те, що 13 червня в Херсоні відбувся концерт «Океану Ельзи» на який приїхали люди з окупованого Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+