Слухати

Майже 200 демократів подали позов проти Трампа

14 червня 2017 - 13:05
Президента США звинувачують в отриманні грошей від іноземних урядів

Позов проти Трампа в середу подали понад 190 законодавців-демократів. У документі стверджується, що президент, порушуючи Конституцію США, отримував гроші від зарубіжних урядів, використовуючи свій бізнес. Про це повідомляє Reuters.

У позові йдеться, що Трамп не звертався до Конгресу за схваленням будь-яких виплат, які отримували належні йому компанії від іноземних урядів після вступу на посаду, незважаючи на відповідну вимогу Конституції.

Білий дім поки не відреагував на прохання про коментарі, але заявив, що ділові інтереси Трампа не порушують Конституцію.

Натомість Міністерство юстиції відмовилося від коментарів.

У лютому 2017 року Трамп передав свої активи в управління трасту, однак схема управління не позбавила його від конфлікту інтересів, оскільки на чолі трасту опинилися близькі до президента люди.

Як пише The New York Times, керівниками трасту є син президента Дональд Трамп-молодший і фінансовий директор компанії Trump Organization Аллен Вейссельберг.

Видання зазначає, що траст є відзивним, тобто президент може в будь-який момент змінити його керівників та передати його в управління іншим особам. Крім того, за даними газети, траст оформлений на номер соціального страхування самого Дональда Трампа – старшого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+