Слухати

Працівники Ірпінської міськради привласнили 21 млн грн державних коштів / Новини на Громадському радіо

Працівники Ірпінської міськради привласнили 21 млн грн державних коштів

14 червня 2017 - 19:26
Суд арештував двох підозрюваних у привласненні понад 21 млн грн державних коштів

За них можуть внести заставу понад 8,5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Підозрювані через створення фіктивних підприємств та за сприяння органів Ірпінської міської ради, завдали збитки державі понад 21 млн грн, підозрюваних арештовано», — йдеться у повідомленні.

Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що службові особи виконавчого комітету Ірпінської міської ради, спільно з іншими особами, через фіктивні підприємства привласнили державні кошти на суму понад 21 млн гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+