Слухати

Сьогодні у Криму судитимуть журналіста Миколу Семену

14 червня 2017 - 11:32
Захист підсудного клопотатиме перед підконтрольних Кремлю судом щодо забезпечення явки деяких свідків
Сьогодні у Криму судитимуть журналіста Миколу Семену / Новини на Громадському радіо

В окупованому Криму 14 червня відбудеться чергове судове засідання у справі кримського журналіста Миколи Семени, в ході якого сторона захисту надаватиме докази.

Про це повідомляє «Крим.Реалії» з посиланням адвоката Еміля Курбедінова.

За його словами, захист клопотатиме перед підконтрольних Кремлю судом щодо забезпечення явки деяких свідків.

«Проситимемо, щоб була можливість запитати Володимира Притулу (головного редактора проекту «Крим.Реалії», – ред.), який фігурує в матеріалах справи», – повідомив Курбедінов.

7 грудня 2016 року слідчий в анексованому Криму висунув журналістові Миколі Семені звинувачення в остаточній редакції у кримінальному злочині, передбаченому частиною 2 статті 280.1. Кримінального кодексу Росії «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації». Кримінальна справа, складена слідчими, має шість томів.

На допиті ФСБ Микола Семена заявив, що в своїх матеріалах реалізовував право на «вільне висловлення думки».

Міністерство закордонних справ України від 3 травня закликало російську владу анексованого Криму припинити переслідування українських журналістів на півострові, зокрема, Миколи Семени.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+