Слухати

Студент-юрист розповів деталі про позов до суду з приводу заборони російських соцмереж / Новини на Громадському радіо

Студент-юрист розповів деталі про позов до суду з приводу заборони російських соцмереж

14 червня 2017 - 17:41
Позивач розповів деталі про відмову суду визнати незаконним наказ про заборону в Україні російських соціальних мереж

«Моя петиція полягала в тому, що цей наказ суперечить закону про санкції проти Росії», — розповів Громадському радіо позивач Микита Євстіфеєв.

Хлопець навчається на третьому курсі Національного університету «Києво-Могилянська академія». Євстіфеєв не впевнений чи буду оскаржувати рішення суду.

«Не впевнений, бо не бачив повного тексту рішення суду», — зазначив студент.

Раніше Громадське радіо повідомляло про те, що колегія суддів ВАСУ відмовила у визнанні протиправними та нечинними низки пунктів указу президента від 15 травня про введення в дію рішення РНБО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+