Слухати

Суд відмовився скасувати указ Порошенка щодо «Вконтакте» / Новини на Громадському радіо

Суд відмовився скасувати указ Порошенка щодо «Вконтакте»

14 червня 2017 - 16:41
Вищий адмінсуд відмовився визнати неправомірним указ президента Петра Порошенка про заборону в Україні російських соцмереж

Позов до суду подав громадянинин України, студент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Микита Євстіфеєв. Він вимагав визнати неправомірним указ про заборону в Україні російських соціальних мереж і низки інших інтернет-ресурсів. 

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

На засіданні в середу, заслухавши позиції сторін, суд доволі оперативно ухвалив рішення і оголосив його резолютивну частину.

Колегія суддів ВАСУ відмовила у визнанні протиправними та нечинними низки пунктів указу президента від 15 травня від 15 травня про введення в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» 31 травня.

Це рішення може бути оскаржене у Верховному суді України.

Позивач Євстіфеєв після засідання суду заявив, що визначиться з можливим поданням апеляції на рішення ВАСУ після вивчення повного тексту судового рішення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+