Слухати

У Кабміні затвердили покроковий план зростання економіки / Новини на Громадському радіо

У Кабміні затвердили покроковий план зростання економіки

14 червня 2017 - 12:35
Відповідно до документу показники економіки повинні зростати щороку на 1%

Кабінет міністрів вперше за історію бюджетування в незалежній Україні затвердив середньострокову бюджетну резолюцію на 2018-2020 роки з закладеними показниками зростання економіки у 3%, 4% і 5% на наступні три роки. Про це повідомляє Уніан.

Відповідну постанову було ухвалено на засіданні уряду в середу.

В уряді зазначають, що так вони вирішили змінити підхід і перейти на середньострокове бюджетне планування. 

«Це означає, що план буде як мінімум на три роки — 2018, 2019 і 2020 роки, де ми чітко визначаємо, які економічні показники у нас на три роки, які будуть бюджети і які у нас є пріоритети в країні. Ми закладаємо послідовне зростання економіки — 2% (у 2017 році), 3%, 4%, 5%», – сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман, представляючи постанову.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+