Слухати

У Щасті святкують третю річницю звільнення міста від бойовиків

14 червня 2017 - 16:15
Про заходи, заплановані у місті сьогодні, Громадському радіо розповів заступник міського голови Володимир Тюрін
У Щасті святкують третю річницю звільнення міста від бойовиків / Новини на Громадському радіо

Отже, ввечері в місті мають пройти урочистості, на які запрошені військові, які брали безпосередню участь у звільненні Щастя. 

«При визволенні міста не загинула жодна людина, не постраждав жодний будинок, остався цілим міст через Сіверський Донець», — зазначив Володимир Тюрін.

За його словами, на вечір заплановано концерт, під час якого виступить військовий оркестр, місцеві колективи. 

На запитання, чи посилені цього дня в місті безпекові заходи, Володимир Тюрін зазначив, що в цьому немає потреби, оскільки Щастя живе так само, як і інші міста України.

Також він сказав, що, як посадовець, розуміє важливість цих заходів, відзначення цієї дати:

«Ми  могли залишитись не в межах України, а бути окупованими, тому це дуже потрібно і з кожним днем все більше різниця між окупованими територіями і нашими», — сказав заступник міського голови Щастя. 

Нагадаємо, 14-го червня 2014 року силами 24-го батальйону територіальної оборони ЗСУ «Айдар» та 8 окремого полку спеціального призначення була проведена наступальна операція по звільненню м. Щастя від бойовиків так званої «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+