Слухати

У Щасті святкують третю річницю звільнення міста від бойовиків

14 червня 2017 - 16:15 98
Про заходи, заплановані у місті сьогодні, Громадському радіо розповів заступник міського голови Володимир Тюрін

Отже, ввечері в місті мають пройти урочистості, на які запрошені військові, які брали безпосередню участь у звільненні Щастя. 

«При визволенні міста не загинула жодна людина, не постраждав жодний будинок, остався цілим міст через Сіверський Донець», — зазначив Володимир Тюрін.

За його словами, на вечір заплановано концерт, під час якого виступить військовий оркестр, місцеві колективи. 

На запитання, чи посилені цього дня в місті безпекові заходи, Володимир Тюрін зазначив, що в цьому немає потреби, оскільки Щастя живе так само, як і інші міста України.

Також він сказав, що, як посадовець, розуміє важливість цих заходів, відзначення цієї дати:

«Ми  могли залишитись не в межах України, а бути окупованими, тому це дуже потрібно і з кожним днем все більше різниця між окупованими територіями і нашими», — сказав заступник міського голови Щастя. 

Нагадаємо, 14-го червня 2014 року силами 24-го батальйону територіальної оборони ЗСУ «Айдар» та 8 окремого полку спеціального призначення була проведена наступальна операція по звільненню м. Щастя від бойовиків так званої «ЛНР».

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+