Слухати

Україна може отримати безвіз із Японією

14 червня 2017 - 11:15
Кабінет міністрів Японії почав працювати над питанням щодо скасування віз для громадян України

Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат «Народного фронту» Леонід Ємець.

За його словами, у день набуття чинності безвізового режиму з Євросоюзом була запланована дипломатична поїздка делегації міжпарламентської групи Україна-Японія.

Метою поїздки було розширення списку безвізових країн для українців, куди й хочуть включити Японію.  

«Можу оголосити радісну новину. Процес пішов! Кабінет міністрів Японії приступив до роботи над питанням скасування віз українцям. А парламенти обіцяли усіляко сприяти.  Про строки поки говорити зарано, але працюємо щоб на олімпійські ігри в Токіо (2020) українські громадяни вже могли їхати без віз», – наголосив Ємець.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+