Слухати

«Заходили зі зброєю та стріляли на головою», - колишній в’язень ОРЛО, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

«Заходили зі зброєю та стріляли на головою», - колишній в'язень ОРЛО, ВІДЕО

14 червня 2017 - 09:47
Колишні ув'язнені, які відбували покарання на непідконтрольній уряду території Луганщині і яким згодом вдалося потрапити на підконтрольну, розповіли про залякування та знущання з боку бойовиків

Чоловік, який відбував покарання в Слов’яносербському районі у виправній колонії №60, розповідає, що навесні у 2015 році «адміністрація» колонії завела до закладу «козаків», які заходили зі зброєю та стріляли над головою:

«Спочатку бойовими патронами (два автоматники), потім били прикладами, а потім питали, чи хоче хто в доблесну «Червону армію»?», — розповів колишній в’язень.

Ще один чоловік розповів, що до їхнього закладу також приходили бойовики та пропонували «служити», дехто з ув’язнених погоджувався.

Нарікали ті, хто повернувся на підконтрольну Україні територію Луганщини, і на те, що бойовики били за відмову отримувати «паспорт ЛНР». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+