Слухати

Доступ до декларацій 72 військових прокурорів треба обмежити — Матіос

15 червня 2017 - 14:04
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос вважає, що доступ громадськості до електронних декларацій 72 прокурорів військової прокуратури повинен бути обмежений
Доступ до декларацій 72 військових прокурорів треба обмежити — Матіос / Новини на Громадському радіо

 Про це Матіос заявив журналістам у четвер:

«Закриті дані, які внесені в декларацію. Декларації подані, але відносно 72 прокурорів, не всієї прокуратури. Військових прокурорів майже 700. Тільки 72 людини, які беруть безпосередню участь. Це значна частина людей, які виїхали звідти. Нам нелюдськими зусиллями довелося забезпечити безпеку захоронення родича одного з наших працівників. Нам довелося з «сірої зони» вивозити сім’ю», — зазначив головний військовий прокурор.
 
Матіос заявив, що на нього вже намагалися тиснути, дізнавшись інформацію про його дітей.

Анатолій Матіос наполягає, що такі вимоги з боку прокуратури пов’язані з тим, що ці прокурори є вихідцями з тимчасово непідконтрольних частин Донбасу і Криму і беруть участь в резонансних розслідуваннях

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+