Слухати

Поліція Петербурга визнала іграшкову жовту качку засобом агітації

15 червня 2017 - 14:27
Велику надувну качку поліцейські «затримали» 12 червня в Петербурзі під час антикорупційної акції
Поліція Петербурга визнала іграшкову жовту качку засобом агітації / Новини на Громадському радіо

У Петербурзі поліція визнала засобом агітації іграшкову качку жовтого кольору, передає місцеве видання «Фонтанка».

За даними видання, 15 червня поліцейські приділили «окрему увагу» іграшковим атрибутам протесту під час складання адміністративних протоколів: багато жителів Петербурга прийшли з ними на акції протесту 12 червня на Марсовому полі.

У протоколах поліцейські писали: «Знаходився в невеликій відстані (менше 10 метрів) від інших учасників мітингу, які скандували гасла «Путін набрид» і «Ганьба», а деякі мали засіб наочної агітації у вигляді жовтої іграшкової качки, тобто брали участь в неузгоджену мітингу ».
На акції 12 червня в Петербурзі затримали гігантську надувну качку.

«Фонтанка» зазначає, що качку вилучили у руху «Весна». Поліцейські хотіли принести качку в суд в якості речового доказу.

Нагадаємо, 12 червня в Росії відзначали національне свято День Росії. У багатьох містах країни пройшли акції протесту проти корупції, що закінчились численними затриманнями учасників.

У Санкт-Петербурзі незадоволені режимом Володимира Путіна громадяни зібралися на Марсовому полі, незважаючи на те, що поліція попередила їх про незаконність мітингу.

На протестних акціях в Петербурзі затримали десятки неповнолітніх. Це підлітки від 14 до 17. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомила правозахисниця з Петербурга Олександра Криленкова.

Лідер російської опозиції Олексій Навальний, який організував серію протестних мітингів 12 червня, обрушився з критикою на пошуковик «Яндекс», звинувативши його в тому, що той приховує від своїх читачів масштаб мітингів по всій Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+