Слухати

Помер народний артист СРСР Олексій Баталов - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Помер народний артист СРСР Олексій Баталов - ЗМІ

15 червня 2017 - 10:01
В лютому 2017 року він пережив операцію

Олексей Баталов помер на 89-му році життя в одній з московських лікарень. У січні він зламав шийку стегна, а в лютому йому зробили операцію.

З тих пір актор не залишав лікарняні стіни протягом майже п’ять місяців.

Напередодні, 14 червня, до нього в палату приходив священик, який причастив Баталова.

Як пише видання «Комсомольська правда» з посиланням на  близького друга актора Володимира Іванова, Олексій Баталов помер уві сні.

Олексій Баталов відомий за фільмами «Велика родина» (1954), «Справа Румянцева» (1955), «Летять журавлі» (1957), «Дама з собачкою» (1959), «Москва сльозам не вірить» (1979).

11 березня 2014 року Олексій Баталов підписав колективне звернення діячів культури на підтримку окупації Криму.

Попрощатись з Олексієм Баталовим можна буде 19 червня Великому залі Центрального будинку кінематографістів. Відспівування відбудеться в храмі ікони Божої Матері на Ординці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+