Слухати

Про наболіле в єврейсько-українських відносинах: зустріч з українськими авторами / Новини на Громадському радіо

Про наболіле в єврейсько-українських відносинах: зустріч з українськими авторами

15 червня 2017 - 09:25
Cьогодні в Тель Авівському Інституті Жаботинського відбудеться зустріч із письменницею і поетесою Катериною Бабкіною та журналісткою Громадського радіо Іриною Славінською

Катерина Бабкіна та Ірина Славінська приїжджають до Ізраїлю на Міжнародний книжковий фестиваль, і представлятимуть Україну в Єрусалимі. Israeli Friends of Ukraine спільно з Ukrainian Jewish Encounter проведуть із ними зустріч-розмову, присвячену новим тенденціям в українській культурі і українсько-єврейським відносинам.

1.jpg

Ірина Славінська та Катерина Бабкіна // Громадське радіо
Ірина Славінська та Катерина Бабкіна
Громадське радіо
У розмові будуть порушені найгостріші теми єврейсько-українських відносин. І, звичайно ж, Катерина та Ірина познайомлять гостей вечора зі своєю творчістю. Місце зустрічі — Інститут Жаботинського в Тель Авіві — обрано не випадково. Зєев Жаботинський закликав євреїв до співпраці з українським національним рухом, так як бачив загальний інтерес двох народів в боротьбі за незалежність.

Вхід вільний, але потрібна реєстрація

За розвитком зустрічі, слідкуйте на сторінці у Фейсбук Ірини Славінської. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+