Слухати

СБУ пропонує карати журналістів, які працюють на Росію

15 червня 2017 - 17:01
​Служба безпеки України вважає, що потрібно ввести покарання для журналістів і громадських діячів, які працюють на Росію
СБУ пропонує карати журналістів, які працюють на Росію / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо розповіла прес-секретар відомства Олена Гітлянська.

Вона навела недавній приклад, коли співробітники телеканалу NewsOne стали фігурантами сюжету на каналі «Росія». У матеріалі йшлося про те, що в Україні зазнає утисків російська мова. СБУ виступає за те, щоб з’явилося покарання за такі дії.

«Ми вирішили говорити не про конкретний випадок. Це ж, на жаль, не поодинокий випадок в нас, коли громадські діячі, журналісти, громадяни працюють на Росію. Експерти, політики…Немає, на жаль, правових механізмів для того, щоб їх притягнути до відповідальності. Більше того, ми вважаємо, що це має бути не лише правова, а й моральна відповідальність і суспільство має цьому сприяти», — сказала прес-секретар СБУ.

Сьогодні голова СБУ Василь Грицак опублікував заяву з закликом дати правову оцінку всім формам і методам гібридної війни. Зокрема, Грицак закликав «укласти акт єдності українських журналістів у протистоянні ворогові».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+