Слухати

У Запоріжжі 50 тис. людей залишились без телефонного зв’язку (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Запоріжжі 50 тис. людей залишились без телефонного зв’язку (ФОТО)

15 червня 2017 - 16:06
У Запоріжжі без стаціонарного телефонного зв'язку залишились 50 тис. абонентів

Там вкрали 6 (від 300 до 600 пар) багатопарних мідних кабелів за адресою вул. Правди 48. Про це на своїй сторінці у Facebоok повідомив директор корпоративних комунікацій «Укртелекому» Михайло Шуранов.

Тому без телефонного зв’язку залишилось приблизно 50 тисяч абонентів.

Він повідомив, що телефони Запорізької міськради також пошкоджені. Тривають аварійні роботи.

«У цьому році зафіксовано близько 1000 крадіжок. Зростання в порівнянні з минулим роком 60%. Їх не зупинив навіть заварений люк», — повідомив Шуранов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+