Слухати

В Запоріжжі через захворювання на ботулізм відкрили кримінальне провадження

15 червня 2017 - 10:30
За останні кілька днів до обласної інфекційної лікарня доставили 5 жителів Запоріжжя з діагнозом ботулізм
В Запоріжжі через захворювання на ботулізм відкрили кримінальне провадження / Новини на Громадському радіо

Як зазначають в прокуратурі Запорізької обсласті, ці факти свідчать про розповсюдженість порушення санітарних норм у Запоріжжі.

«За даним фактом за ініціативи прокуратури Запорізької області Вознесенівським ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області вчора, 14.06.2017, внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.325 КК України, порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань», — повідомляє прес-служба прокуратури.

Як повідомляла інтернет-агенція «Інтерфакс-Україна» 13 червня, за добу в Запоріжжі 3 людини захворіли на ботулізм, після вживання в’яленої риби кустарного виробництва.

Всього ж за останні кілька днів з діагнозом «ботулізм» в реанімацію місцевої інфекційної лікарні потрапили 5 запорожців.

При цьому медики Запорізької обласної інфекційної лікарні відзначили, що у всіх запорожців, які захворіли на ботулізм, є шанси одужати, хоча ботулізм протікає важко і може завершитися «летальним результатом».

Інфекціоністи наголосили, що найбільш небезпечна в’ялена риба кустарного виробництва, яка на даний момент знаходиться в продажу як на стихійних ринках, так і в магазинах Запоріжжя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+