Слухати

Лариса Денисенко: Нам потрібно виховувати в людях медіакритичність

16 червня 2017 - 11:35 115
Авторка та ведуча Громадського радіо, письменниця та правозахисниця Лариса Денисенко виступила на 5 Міжнародному судово-правовому форумі

Ключові індикатори змін у сфері правосуддя стали лейтмотивом V Міжнародного судово-правового форуму – традиційного науково-практичного заходу, який проводить газета «Юридическая практика». До організації цьогорічного – ювілейного – Форуму долучилися Вища рада правосуддя, Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Координатор проектів ОБСЕ в Україні.

5.jpg

Лариса Денисенко //
Лариса Денисенко

Форум покликаний стати майданчиком для фахових дискусій і обміну думками представників професійної юридичної спільноти — суддів, адвокатів, прокурорів, представників юридичного бізнесу, органів влади, відомих вчених, вітчизняних і міжнародних експертів-правників.

2.jpg

Лариса Денисенко //
Лариса Денисенко
Ведуча Громадського радіо Лариса Денисенко, написала на своїй сторінці у Фейсбук: «Я — людина критичної сутності. Але мені завжди було важливо будувати комунікаційні містки для захисту прав людей і свобод. 5 Міжнародний судово-правовий форум. Панель: відкритість та комунікаційні стратегії судів та суддів. Говорю про те, що нам потрібно виховувати медіакритичність та розвивати управлення людей та бути незалежними, етичними та доступними».

«Журналісти та суддівство виходять з одних принципів: незалежність,неупередженість,відкритість. І це нас захищає. Ми маємо відійти від власних інтересів та спілкування в стилі жовтушних ток-шоу, а навчитися говорити з людьми — іменем України. По-дорослому, як зі зрілим суспільством. І сприяти медіаграмотності, медіакритичності й управленню людей. Це є нашим спільним завданням», — додала вона. 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+