Слухати

Мустафа Найєм розповів про найважливіший закон ВР в цьому році / Новини на Громадському радіо

Мустафа Найєм розповів про найважливіший закон ВР в цьому році

16 червня 2017 - 18:36
Найєм прокоментував «відновлення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей»

Про законопроект «Про відновлення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей», анонсованим секретарем РНБО Олександром Турчиновим, до сих пір немає жодної офіційної інформації.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний нардеп Мустафа Найєм.

«Минуло три дні як глава РНБО повідомив про існування якогось законопроекту. Це, можливо, один з найважливіших законів, який буде розглядати парламент в цьому році. Наскільки я знаю, передбачається , що законопроект внесе президент як невідкладний», — зазначив Найєм.

За його словами, вказаний документ торкнеться життя і безпеки шести мільйонів громадян, в тому числі, що живуть на окупованій території.

«Він (законопроект. — Ред.) Також повинен поставити крапку в АТО, ввести окремі норми воєнного стану, розширити можливості використання ВСУ, обумовити створення так званого оперативного штабу і змінити модель адміністративного управління на підконтрольних територіях. Абсурд ж в тому, що на даний момент немає ніякої офіційної інформації про параметри цього документа. Невідомо ні хто його розробляє, ні як це торкнеться життя пересічних людей », — додав нардеп.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+