Слухати

Націоналісти зірвали мітинг партії одного з міністрів уряду Азарова (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Націоналісти зірвали мітинг партії одного з міністрів уряду Азарова (ВІДЕО)

16 червня 2017 - 19:16
У Києві представники партії «Соціалісти» вийшли на мітинг проти перейменування проспекту Генерала Ватутіна

 

 

Партію очолює екс-міністр закордонних справ уряду Миколи Азарова Леонід Кожара.

Акція направленна проти перейменування проспекту Ватутіна на честь командира Української повстанської армії Романа Шухевича.

Мітинг лівих сил зірвали представниками націоналістичних організацій, повідомляється на сторінці правою організації С14 в Facebook.

«Шабаш проти проспекту Шухевича вщент розбито», — повідомляють націоналісти.

Участь в розгоні мітингу брали представники Національного Корпусу.

Як повідомляє прес-служба партії, пікет супроводжувався гаслами «Ватутін — Герой Києва та України» і «Ні декомунізації».

Нагадаємо, 1 червня 2017 року Київська міська рада перейменувала столичний проспект Генерала Ватутіна в честь командира Української повстанської армії Романа Шухевича.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+