Слухати

Поліцейські торгували наркотиками (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Поліцейські торгували наркотиками (ФОТО)

16 червня 2017 - 19:33
На Вінниччині СБУ затримала поліцейських-наркоторговців

Співробітники СБУ затримали капітана та старшого лейтенанта поліції під час збуту наркотичних речовин.

«Заборонений товар ділки отримували від місцевих наркодилерів як плату за забезпечення відсутності проблем з правоохоронцями», повідомили у прес-службі управління СБУ у Вінницькій області.

В управлінні повідомили, що поліцейські підшукували дрібних наркоторгівців у навколокримінальному середовищі, передавали їм товар та слідкували за подальшою його реалізацією.

«Кінцевого споживача зловмисники затримували та вимагали в нього гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності. У випадку відмови — протиправна діяльність документувалась. Цим забезпечувалась результативна робота правоохоронця», — повідомили у прес-службі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+