Слухати

Що говорять та пишуть про відпочинок у підконтрольному бойовикам Сєдовому? / Новини на Громадському радіо

Що говорять та пишуть про відпочинок у підконтрольному бойовикам Сєдовому?

16 червня 2017 - 10:14
Люди пишуть, про блокпост на в'їзді до селища, «Інформаційний спротив» про розквартированих військовослужбовцях регулярної армії РФ на базах відпочинку курортного селища

В селищі міського типу Сєдове та селищі Обрив Новоазовського району у всіх пансіонатах і базах відпочинку розквартировані військовослужбовці регулярної армії РФ, повідомив керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

«Перед зазначеними населеними пунктами встановлені блок-пости, що обмежують переміщення місцевого населення без відповідної реєстрації. Російським військовим заборонено залишати території будинків відпочинку», — йдеться в повідомленні.

Тимчук додав, що власникам і орендарям зазначених баз відпочинку так зване керівництво Новоазовського району оголосило, що курортного сезону в цьому році не буде.

Про блокпости, повідомляють і користувачі соцмережі, підкріпивши повідомлення відповідними фотографіями.

cherga.jpg

Черга на КПП бойовиків на в'їзді до Сєдово // vk.com
Черга на КПП бойовиків на в’їзді до Сєдово
vk.com

cherga2.jpg

Черга на КПП бойовиків на в'їзді до Сєдово // vk.com
Черга на КПП бойовиків на в’їзді до Сєдово
vk.com

Створення блокпоста на території так званої «ДНР» людей обурює, періодично в пабліках, присвячених цьому курортному селищу ставиться питання щодо того, чи буде нормальний курортний сезон в Сєдово.

В одній групі оприлюднили інтерв’ю з Петром Святовцем, так званим «головою Сєдово».

В ньому він зазначає, що цього року очікується 150 000 відпочиваючих. В основному відпочивають тут жителі непідконтрольних територій Луганщини на Донеччини. За словами Святовця, приїздять і люди з Росії

Він підтвердив інформацію про те, що на в’їзді у людей переписують номер та емей телефона. 

Такі заходи він виправдав можливим проникненням диверсантів.

«У розпал сезону тут буде дуже велике скупчення народу, і хіба мало, що кому в голову прийде. Є й диверсанти. Тому потрібно працювати на випередження і профілактику. Такі блокпости гарячі голови — остуджують. Що стосується місцевих жителів, і тих, хто працює на території селища: для них введена певна форма пропуску», — сказав Святовець та нагадав про «комендантську годину»:

«Не варто забувати, що на території курортного селища теж діє комендантська година з 23:00 до 5:00. Так, багатьом захочеться посидіти на нічному бережку і помилуватися зоряним небом, але такий «героїзм» може призвести до обернутися».

Читайте також: «Бардак, жахливі запахи, п’ють і діти, і дорослі» — враження від табору «ДНР»

На запитання, що буде, якщо порушиш годину, так званий «голова» селища відповів:

«Комендантська година це теж один із заходів профілактики. І на сьогоднішній день вона працює гідно. Так, люди приїжджають відпочивати, і настає певна ейфорія. А комендантську годину освіжає. У нас теж є відділення поліції, і воно вже працює».

Зазначимо, що селище міського типу Сєдове наразі є головним курортним населеним пунктом на непідконтрольній території Донецької області. Розташоване за 11 км на південний схід від районного центру — міста Новоазовська та за 53 км на схід від залізничної станції Маріуполь на березі Таганрозької затоки Азовського моря.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+