Слухати

В «ДНР» планується арешт низки «посадовців» — розвідка

16 червня 2017 - 11:27
Їх звинувачують в розкраданні коштів, отриманих з Російської Федерації
В «ДНР» планується арешт низки «посадовців» — розвідка / Новини на Громадському радіо

«Керівництво РФ підозрює уряди так званих “ДНР/ЛНР” у нецільовому використанні наданої допомоги. 14 червня цього року у Донецьку російськими “контролюючими особами” було заслухано “главу ДНР” Олександра Захарченка, якого звинувачено у недбалому ставленні до виконання службових обов’язків, що спричинило масштабне розкрадання отриманих з РФ коштів, матеріально-технічних засобів», — йдеться в повідомленні розвідки.

Там зазначають, що очікується відставка, з подальшим арештом, низки посадовців в “уряді “ДНР”. Щоб вони не змогли втекти, всім так званим “державним службовцям і працівникам бюджетної сфери “ДНР/ЛНР” заборонено виїзд на територію України і відвідування “сірої зони”, яка прилягає до лінії розмежування.

rozvidka1.png

ГУР про можливий арешт "посадовців ДНР" // Facebook-сторінка Головного управління розвідки Міноборони
ГУР про можливий арешт «посадовців ДНР»
Facebook-сторінка Головного управління розвідки Міноборони

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+