Слухати

КиївПрайд не є пропагандою гомосексуальності — віце-прем’єр міністр / Новини на Громадському радіо

КиївПрайд не є пропагандою гомосексуальності — віце-прем'єр міністр

17 червня 2017 - 18:15
Таку думку висловила Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції при Кабінеті Міністрів України

На своїй сторінці у Facebook вона висловила сподівання, що цьогоріч, як і минулого, українцям вдасться скласти іспит на зрілість і освіченість.

«Знаю, що тема ЛГБТ-спільноти є дуже чутливою в нашій країні. А надто коли свої на ній намагаються заробити політичні бали, а чужі — розсварити українців. Однак, дивлячись у майбутнє і будучи відповідальними за нього, ми не можемо ігнорувати права наших співгромадян. Час відверто сказати: імперський спадок зневаги до конкретної людини досі не подолано», — написала вона. 

Також зазначає, що КиївПрайд Марш не є пропагандою гомосексуальності.

«Гомосексуальність – це не вибір. І це не хвороба, як стверджують прихильники лікування електричним струмом. Вона не передається повітряно-крапельним шляхом, за неї неможливо загітувати. Гомосексуальні люди, бісексуали, трансгендери – це такі ж громадяни нашої країни, які так само, як і всі інші, платять податки, і мають такі ж самі права», — зазначила  Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Водночас повідомляє, що в Україні сумна статистика злочинів на ґрунті гомофобії, знущання на транссексуалами, надзвичайно високий рівень суїциду серед ЛГБТ-підлітків. 

На думку віце-прем’єр-міністерки, проблема полягає в тому, що замість розширення світогляду, взаєморозуміння і підтримки, українцям пропонують перебирати чужу білизну, видаючи це за месіанство.

«І нагадаю тим, хто звертається до релігійних мотивів та цитує Біблію, що найголовніша християнська цінність – це любов до свого ближнього», — переконує  Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Марш рівності розпочнеться 18 червня під гаслом «Країна для всіх!»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+