Слухати

Міни падали біля нашої машини - медик про роботу на передовій (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Міни падали біля нашої машини - медик про роботу на передовій (ВІДЕО)

17 червня 2017 - 15:11
Володимир щойно закінчивши навчання, потрапив на фронт. Хоч знає, як рятувати життя, каже, що на передовій – це зовсім інакші переживання. Адже маєш подолати свій страх і заспокоїти того, хто потребує

 

 

«Бували ситуації, коли вже виїжджали, а позаду нас падали міни — за 300-500 метрів», — говорить Володимир.

Він показує своє робоче місце, де ліки, маніпуляційний столик в пояснює: йому повідомляють, на яких позиціях поранені, і він туди приїздить. А там визначаються певні точки евакуації — приблизно за 500 метрів від позиції.

«Я не їду на саму позицію, тим більше, коли йде обстріл. Стараються приносити мені поранених за 500 метрів від позиції. Ми машину залишаємо за кілометр від позицій», — розповідає Володимир.

Він говорить, що безпосередньо в цій точці евакуації він надає найпершу допомогу пораненим. Потім їх несуть до машини. Далі — направляють до шпиталю.

Військовослужбовець Дмитро говорячи про Володимира наголошує: «Медик хороший, розуміючий. Робить все, що потрібно, все, що дозволяють його можливості».

Його побратим Іван зізнається, що коли він бачить кров, йому стає не по собі і може, навіть, втратити свідомість, тому з повагою ставить до роботи Володимира:

«Вчора приїхав…Він себе адекватно вів…Понятно, що страшно і каже, як дивитися на це…але переборює це у собі».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+