Слухати

Нацгвардійці поїдуть до Франції навчатись підтримувати мир  / Новини на Громадському радіо

Нацгвардійці поїдуть до Франції навчатись підтримувати мир

17 червня 2017 - 12:01
Нацгвардійців навчатимуть підтримувати мир та безпеку у постконфліктному середовищі

Навчання пройдуть з 19 по 29 червня на базі Національного центру підготовки сил Національної жандармерії Франції, що у місті Сент-Астьє. 

Про це повідомляє пре-служба Нацгвардії України.

У навчанні візьмуть участь правоохоронні структури з військовим статусом та поліції країн Європейського Союзу, а також інших країн Європи та Африки, що беруть участь в операціях з підтримання миру та безпеки, які проводяться ЄС у рамках Загальної політики безпеки та оборони.

Навчатимуть нацгвардійців підтримувати мир та безпеку у постконфліктному середовищі, проведенню слідчих відпрацювань та відновленню громадського порядку і досягненню взаємосумісності.

Далі представники Нацгвардії передаватимуть здобутий досвід у своїх підрозділах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+