Слухати

ОБСЄ: Від початку 2017 року на Донбасі загинуло 47 мирних жителів

17 червня 2017 - 11:31
Ще 222 особи постраждали. Про це повідомляє спеціальна моніторингова місія в Україні ОБСЄ
ОБСЄ: Від початку 2017 року на Донбасі загинуло 47 мирних жителів / Новини на Громадському радіо

За підрахунками ОБСЄ від першого січня 2017 року в результаті збройного конфлікту на сході України загинуло 47 мирних жителів та ще 222 особи постраждали.

Більшість випадків були пов’язані з обстрілами у населених пунктах. 

Як відомо, у лютому 2015 року у Мінську було досягнуто домовленості про припинення вогню та про відведення важкого озброєння від лінії зіткнення між українською армією та проросійськими сепаратистами. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+