Слухати

Правий сектор проведе акцію за збереження традиційної родини / Новини на Громадському радіо

Правий сектор проведе акцію за збереження традиційної родини

17 червня 2017 - 18:46
На думку організаторів КиївПрайд-2017 є українофобською акцією, націленою проти «української споконвічної культури та традиції»

Правий сектор хоче провести акцію за збереження традиційної родини на противагу Маршу рівності. 

«Ця акція є суто українофобською акцією, націленої проти нашої споконвічної культури та традиції!» – зазначають у Правому секторі. 

На думку ПС «мета таких акцій є загальновідомою: розкрутити у медійній сфері питання про законодавчу легалізацію неприродніх стосунків в Україні, зокрема змінити ст. 51 Конституції України, де чітко записано, що шлюб є союзом чоловіка і жінки».

У Правому секторі також зазначають, що так організатори КиївПрайду та їх захисники намагаються здійснити кардинальний переворот у свідомості пересічних українців, надаючи своїм ініціативам законодавчих переваг у шкільній освіті, цензурі у власних інтересах, трудовому та сімейному законодавстві.

«Аби завадити усіляким руйнівникам української традиційної сім’ї та культурної спадщини провести свій гей-шабаш, закликаємо свідомих громадян вийти на захист своєї честі, гідності та Батьківщини», – зазначають у Правому секторі.

Акція за традиційні цінності розпочнеться  18 червня о 7 ранку на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, Марш рівності, організований «КиївПрайдом», призначений на 18 червня. Активісти пройдуть 1200 м центром Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+