Слухати

На Київ Прайді затримали депутата Київради: з`явився коментар помічника / Новини на Громадському радіо

На Київ Прайді затримали депутата Київради: з`явився коментар помічника

18 червня 2017 - 15:58
Серед затриманих протестувальників під час Київ Прайду депутат Київради Володимир Назаренко

«Ми з депутатом Назаренком прийшли до памятника Шевченка, щоб відсвяткувати день батька», — сказав Громадському Радіо помічник затриманого депутата київської міської ради Геннадій Дубров.

«Ми вирішили зібратися біля пам`ятника Шевченка, бо він є батьком української нації. А сімейні цінності є основоположенням для української нації», — пояснив помічник депутата.

«Назарекнка затримали, бо між учасниками акції і поліцією виник конфлікт. Назаренко, як депутат Київради намагався владнати цей конфлікт і запакости учасників акції. Поліція не розібравшись в ситуації, затримала його», — зазначив Дубров.

За словами помічника, поліцейські, розібравшись в Шевчеківському райвідділі, одразу відпустили депутата.

Нагадаємо, Громадське радіо повідомляло про завершення маршу рівності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+