Слухати

В Одесі стався вибух в приміщенні Міноборони (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Одесі стався вибух в приміщенні Міноборони (ФОТО)

18 червня 2017 - 09:14
Близько другої ночі на 6-й ст. Великого Фонтану стався вибух в будівлі, яка знаходиться в розпорядженні Міністерства оборони

За попередньою інформацією, площа спалаху — близько 500 кв. м. За словами пожежних, вибухнув газовий балон в приміщенні на реконструкції, яке перебуває на Фонтанській дорозі, 14, поруч з Окружним адмінсудом, пише місцеве видання «Пушкінська».

pozhezha.jpg

Пожежа // Пушкінська
Пожежа
Пушкінська

pozhezha1.jpg

Пожежа // Пушкінська
Пожежа
Пушкінська

Очевидці кажуть, що пожежа почалася до того, як стався вибух. На місці вже працювали пожежні — не менше 6 розрахунків.

«У нас по Івана Франка розтягнуті в сторону Бригадної пожежні шланги і бігають пожежники, гримнуло в два, але бігали і розтягували вже до того», — написала один з очевидців на «Одеському форумі», передає видання.

pozhezha2.jpg

Пожежа // Пушкінська
Пожежа
Пушкінська

Близько 3:30 пожежу локалізували. На місці продовжують працювати рятувальники. На стельовому перекритті між верхнім поверхом і горищем ще видно залишки загоряння.

pozhezhni.jpg

Пожежна машина // Пушкінська
Пожежна машина
Пушкінська

У двір, де сталася пригода, нікого не пускають, посилаючись на те, що об’єкт відноситься до міністерства оборони.

prymishchennya2.jpg

Приміщення // Пушкінська
Приміщення
Пушкінська

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+