Слухати

Вивчити одного гуманітарія в Україні у 1,5 рази дорожче, ніж інженера

18 червня 2017 - 17:37 57
Такі дані наводить заступник міністра освіти Володимир Ковтунець

За його словами, Державні витрати України на підготовку одного гуманітарія в 1,5 рази вище витрат на підготовку одного інженера.

Про це повідомив перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець на парламентських слуханнях «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє», передає ДТ. 

«За видатками загального фонду бюджету, у нас найбільше витрачається на підготовку гуманітаріїв. Видатки на одного гуманітарія в 1,5 рази більші, ніж видатки на інженера. Абсурд. Ми не брали медицину, але думаю, що з медициною ситуація майже аналогічна. Тоді як у світі на підготовку фармацевта, ветеринара, медика витрачається утричі-вчетверо більше коштів, ніж на підготовку гуманітарія», – зазначив він.

У зв’язку з такою ситуацією, на даний момент Міністерство охорони здоров’я України наполягає на зміні рівня фінансування для різних спеціальностей. Оскільки на підготовку медика має витрачатися більше коштів, ніж іншого фахівця.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+