Слухати

Активіст про провокативні плакати на Київпрайді: "Це змога дискредитувати український ЛГБТ-рух"

19 червня 2017 - 11:15
"В ситуації, яка склалась, варто згадати слоган минулих років: "Україна єдина і ми її частина", - вважають активісті
Активіст про провокативні плакати на Київпрайді: «Це змога дискредитувати український ЛГБТ-рух»  / Новини на Громадському радіо

Представники ЛГБТ-спільноти, що брали участь в Марші рівності в Києві 18 червня, прокоментували плакати зі словами Make love, not civil war, які були помічені в одного з учасників Маршу.

Так, Тимур Левчук на свої сторінці в Facebook повідомив, що вважає ці провокативні плакати на Марші рівності намаганням тих, хто не доклав жодних зусиль, щоб хода відбулась, дискредитувати український ЛГБТ-рух та його союзників.

 


«ЛГБТ-люди, наші союзники, які виходили на Марш рівності — люблять Україну, ми хочемо в ній жити та реформувати її, аби вона стала країною можливостей, країною в якій права кожного і кожної людини будуть захищені. В ситуації, яка склалась, варто згадати слоган минулих років: «Україна єдина і ми її частина», — наголосив він.

 

 

19 274 908_10 155 472 634 413 069_5 165 884 361 597 572 320_n.jpg

Провокативний плакат на Марші Рівності // Фото: facebook.com
Провокативний плакат на Марші Рівності
Фото: facebook.com

Як повідомляло Громадське радіо,  начальниця відділу комунікацій ГУ Найцполіції Києва Оксана Блищик зазначила, що під час КиївПрайду вилучено три балаклави та три газових балончика. Ще є інформація про вилучення курячих яєць і зеленки. Це факти документує слідча група, установлюється, хто ці люди, з якою метою вони несли ці речі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+