Слухати

Бойовики стратили 134 українських військових і цивільних мешканців, — ГПУ / Новини на Громадському радіо

Бойовики стратили 134 українських військових і цивільних мешканців, — ГПУ

19 червня 2017 - 14:01
Про це розповіли очевидці під час досудового розслідування

«РБК-Україна» повідомляє, що бойовики так званих ЛНР І ДНР та російські військові масово страчували людей. Таку інформацію озвучили свідки у кримінальному провадженні щодо фактів вчинення на території Донецької та Луганської областей бойовиками так званих ДНР та ЛНР широкомасштабних та систематичних порушень законів і звичаїв ведення війни. 

Про це свідчить відповідь Генеральної прокуратури України на запит РБК-Україна. Вказано, що на цей час у досудовому розслідуванні допитано як потерпілих понад 900 людей, які утримувалися у полоні та зазнали тортур, катування з боку бойовиків.

«Зокрема, потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців та цивільних осіб, 121 з яких на цей час не ідентифіковано. Разом із тим, під час розслідування виявлені факти вбивства військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації та учасниками «ДНР» і «ЛНР» полонених військовослужбовців та цивільних осіб.

Наразі з показань допитаних потерпілих ідентифіковано 13 людей, яких було вбито бойовиками, — йдеться у відповіді. Відповідно до показань, факти масових вбивств зафіксовані в Слов’янську, Горлівці, Макіївці та в районі Іловайську Донецької області.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», після «гумконвою» з Росії обстановка загострилась — військові з Водяного, ВІДЕО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+