Слухати

Бойвики "ДНР" розікрали російське пальне у Горлівці та Новоазовську — українська розвідка

19 червня 2017 - 12:18
Внаслідок розграбування більшість колісної техніки знаходиться в несправному стані
Бойвики «ДНР» розікрали російське пальне у Горлівці та Новоазовську — українська розвідка / Новини на Громадському радіо

У «9 окремому штурмовому мотострілковому полку морської піхоти» (Новоазовськ) бойовики «ДНР» розграбували паливно-мастильні матеріали і пальне майже в кожному другому автомобілі.

Про це повідомляє ГУР МОУ в Facebook.

«Командування Центру територіальних військ Південного ВО ВС РФ, в зв’язку з незадовільним рівнем бойової готовності з’єднань і частин російських окупаційних військ на території України, зобов’язало командний склад 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК особисто очолювати раптові перевірки стану справ у напрямку діяльності, в першу чергу в передвихідні і вихідні дні. Так, під час перевірки посадовими особами служб озброєння і паливно-мастильних матеріалів 1 АК виявлено:

  • в 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) — численні факти розукомплектування і розкрадання отриманих з території РФ ремонтних комплектів та запчастин, внаслідок чого більшість колісної техніки бригади знаходиться в несправному стані, а поточні ремонтні роботи автомобілів транспортної групи проводяться, як правило, за свій рахунок особистого складу;
  • в 9 окремому штурмовому мотострілковом полку морської піхоти (Новоазовськ) — факти незаконного списання великої кількості паливно-мастильних матеріалів і викрадення пального майже в кожному другому автомобілі з перевірених », — йдеться в повідомленні.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+