Слухати

Гроші Януковича хочуть використати для облаштування кордону з Росією (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Гроші Януковича хочуть використати для облаштування кордону з Росією (ВІДЕО)

19 червня 2017 - 15:47
Конфісковані 500 мільйонів гривень екс-президента Віктора Януковича запропонували витратити на облаштування кордону з Росією

«Минулого тижня представники парламенту разом з журналістами їздили до Харківської області, де ознайомилися з інженерно-технологічним облаштуванням кордону з Росією», — заявив нардеп Максим Бурбак.

«Облаштування кордону треба продовжувати, а уряд має профінансувати цю програму. При цьому подібні заходи з облаштування східного кордону почали сусідні країни з НАТО та Балтійські держави. Ми вимагаємо спрямувати на облаштування кордону 500 млн грн з числа коштів, повернутих за судовим рішенням про спецконфіскацію грошей, вкрадених режимом Януковича», — заявив Бурбак, повідомляє «Еспресо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+