Слухати

Мінінформполітики опублікував список заборонених сайтів / Новини на Громадському радіо

Мінінформполітики опублікував список заборонених сайтів

19 червня 2017 - 17:37
У числі причин, за які пропонується блокувати ці сайти, вказані розпалювання міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, заклики до повалення конституційного ладу тощо

Міністерство інформаційної політики України опублікувало свій перелік сайтів, які пропонує заборонити на території країни. Відповідний список оприлюднений на сайті відомства.

Зокрема, Мінінформполітікі пропонує заборонити такі сайти, як «Російська весна», News-Front, «Новоросія», «Новинне агентство Харкова», «Антифашист», «Антимайдан», «Луганський інформаційний центр», Novorossiya Today, «Політнавігатор» і інші інформаційні ресурси, які підтримують проросійський сепаратизм.

perelik-saitiv-1-638.jpg

Список заборонених сайтів // Фото: mip.gov.ua
Список заборонених сайтів
Фото: mip.gov.ua

У числі причин, за які пропонується блокувати ці сайти, вказані розпалювання міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, заклики до повалення конституційного ладу і посягання на порушення територіальної цілісності України. Повідомляється, що даний перелік розглянуто експертною радою при відомстві і переданий Службі безпеки України.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, як сприймати інформацію з сайтів, підконтрольних бойовикам ОРДЛО? Раніше Міністерство інформаційної політики розробило методику заборони сайтів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+