Слухати

Між Молдовою та Британією виник конфлікт через візит в Лондон лідера невизнаного Придністров’я / Новини на Громадському радіо

Між Молдовою та Британією виник конфлікт через візит в Лондон лідера невизнаного Придністров'я

19 червня 2017 - 10:18
У Лондоні запевняють, що візит "кількох політичних представників" з Придністров'я був "не офіційним, а приватним

Між Молдовою і Великобританією різко загострилися відносини через візит до Лондона глави невизнаного Придністров’я Вадима Красносільського, якого прийняли в британському МЗС.

Як повідомляє молдавське видання Newsmaker, кКрім того, Красносельський виступив в Оксфорді з лекцією про «історико-правові основи державності ПМР» і зустрівся з російським послом в Лондоні Олександром Яковенком.

Повідомлення про візит до Лондона придністровських чиновників з’явилося на сайті лідера Придністров’я.

Офіційна Молдова, за інформацією видання, просила Лондон не приймати придністровських чиновників на офіційному рівні. Так, 18 червня спікер парламенту Молдови Андріан Канду повідомив, що МЗС Молдови буде доручено перевірити інформацію про візит представників Придністров’я в Лондон і з’ясувати, чому було грубо порушено міжнародне право.

Посольство Великобританії в Молдові згодом виступило з роз’ясненнями з приводу зустрічі. Там відзначили, що Красносельський зустрічався з директором у справах Східної Європи та Центральної Азії британського МЗС Ніколою Поллітт, а візит «кількох політичних представників» з Придністров’я в Лондон був «не офіційним, а приватним».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+