Слухати

Нардеп Березюк голодуватиме проти сміттєвої блокади Львова  / Новини на Громадському радіо

Нардеп Березюк голодуватиме проти сміттєвої блокади Львова

19 червня 2017 - 11:44
Таким чином народний депутат підтримує жителів Львова

Сьогодні на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради, лідер парламентской фракції «Сапомопомочі» Олег Березюк оголосив про початок голодування на знак протесту проти сміттєвої блокади Львова, передає «112 Україна».

«Протестуючи проти знущання над містом, який є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терплячі і толерантні до влади, тому що вірять в державу і хочуть його бачити, а це держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв незвичайне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати в ХХІ столітті тут. я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і про ЄСТУ проти свавілля центральної влади в Україні. У ХХІ столітті, на жаль», — сказав Березюк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+