Слухати

Під Горлівкою сім’я на вантажівці підірвалася на міні / Новини на Громадському радіо

Під Горлівкою сім'я на вантажівці підірвалася на міні

19 червня 2017 - 08:16
Он добавил, что на месте инцидента были обнаружены 6 противотанковых мин, которые затем были обезврежены посредством контролированного подрыва

Під Горлівкою на протитанковій міні підірвалася вантажівка з місцевими жителями.

Біля населеного пункту Байрак, в районі Горлівки Донецької області (території, що непідконтрольні Україні) на протитанковій міні підірвалася вантажівка з місцевими жителями. В результаті  було травмовано жінку та чоловика, повідомили в СММ ОБСЄ.

«Спостерігачі розмовляли з 55-річною жінкою, яка повідомила, що отримала травми, коли вантажівка, в якому вона їхала, підірвався на міні. За її словами, інцидент стався близько 19:30 12 червня неподалік н. П. Байрак, на схід від підконтрольного» ДНР «м.Горлівка (39 км на північний схід від Донецька)», — йдеться в звіті, опублікованому 17 червня.

У жінки травмовано ліве плече, а її чоловік отримав легкі травми голови.

Постраждала додала, що вони часто користувалися цією дорогою. У Горлівці співробітник екстреної служби повідомив команді Місії, що вантажівка, в якому їхали чоловік і жінка, підірвався на протитанковій міні. Він додав, що на місці інциденту було виявлено 6 протитанкових мін, які потім були знешкоджені за допомогою контрольованого підриву.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+