Слухати

Після Маршу рівності невідомі побили волонтера Центру інформації з прав людини

19 червня 2017 - 15:09
Волонтер не мав при собі символіки Маршу
Після Маршу рівності невідомі побили волонтера Центру інформації з прав людини / Новини на Громадському радіо

Після Маршу рівності двоє чоловіків жорстоко побили волонтера Центру інформації з прав людини. Про це повідомляється на сайті організації.

«Після Маршу ми десь годину сиділи в кафе. Потім я поїхав маршруткою в Подільський район Києва. І коли я вийшов з маршрутки, пройшовся 50 метрів від зупинки, до мене підбіг чоловік і сказав:» Ну, що, як Марш рівності? «. У цей момент мене повалили на землю і десь до хвилини били. Нападників було двоє», — сказав волонтер.

Він зазначив, що не мав при собі символіки, яка б вказувала на його участь в «КиївПрайд». На самому марші він був у масці, яка приховувала його обличчя.

Правоохоронці прийняв заяву від постраждалого. У поліції повідомили волонтеру, що у понеділок 19 червня слідчий прийматиме рішення, чи порушувати кримінальне провадження. 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», вчора на Марші рівності побили двох учасників. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+