Слухати

Пропаганда та дезінформація — топ теми конференції ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Пропаганда та дезінформація — топ теми конференції ОБСЄ

19 червня 2017 - 18:39
Сьогодні, 19 червня, в головному офісі Організації з Безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) розпочалася міжнародна конференція з питань ЗМІ

В конференції бере участь журналістка та ведуча Громадського радіо Ірина Славінська. Тема конференції — «Свобода медіа у мінливому середовищі».

Під час зустрічі журналісти, представники профспілок і органів влади всіх країн-членів ОБСЄ обговорюють головні проблеми, з яким стикаються журналісти.

«Три наріжні камені цієї конференції були озвучені на пленарному засіданні — це пропаганда, дезінформація і тема фальшивих новин, fake news. 20 червня в програмі заплановані дискусії на тему безпеки журналістів і саморегуляції медійного цеху», — зазначила ведуча Громадського радіо.

Під час відкриття конференції з короткою лекцією виступила журналістка BBC Кейт Еді, котра говорила про головні виклики, що стоять перед журналістами сьогодні. Журналістка говорила і про технічні виклики, і про безпеку, і про ризики контролю роботи журналістів з боку влади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+