Слухати

Російські ЗМІ розказали подробиці плану реінтеграції Донбасу

19 червня 2017 - 09:17
Законопроект може бути розглянутий парламентом вже на цьому тижні, коли президент України Петро Порошенко відправиться з візитом в США
Російські ЗМІ розказали подробиці плану реінтеграції Донбасу / Новини на Громадському радіо

Законопроект про реінтеграцію Донбасу містить вимогу про введення військового стану замість антитерористичної операції. Про це повідомляє  російське видання «Комерсант» з посиланням на власні джерела.

Зі слів джерела видання, близького до адміністрації президента України, до списку міст, де може бути введено військовий стан увійдуть такі міста, як Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ, Авдіївка та Мар’їнка. 

Але водночас згідно з планом реінтеграції Донбасу, для населення деяких контрольованих Україною районів Донецької та Луганської областей планується ввести ряд пільг і послаблень.

Також планується спростити порядок отримання жителями так званих «ДНР/ЛНР» пенсій, налагодити торгівлю, знизити обмеження на вагу вантажів, що перевозяться через лінію розмежування. Як зазначає видання, з посиланням на джерело у Верховній Раді України, законопроект може бути розглянутий парламентом вже на цьому тижні, коли президент України Петро Порошенко відправиться з візитом в США.

Як повідомляло Громадське радіо,  президент України Петро Порошенко незабаром внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграцію Донбасу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+