Слухати

Садовий закликав львів'ян сортувати сміття і знову попросив запровадити надзвичайний режим

19 червня 2017 - 13:02 115
Мер Львова сказав, що першочергово вивозитимуть органічні відходи

Комісія з надзвичайних ситуацій Львова знову виступила зі зверненням до президента та прем’єр-міністра з проханням запровадити у місті режиму надзвичайної екологічної ситуації. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook. 

 

 

Він зазначив, що усі попередні звернення не були сприйняті серйозно. Дії влади Садовий назвав цинічними. 

«На всі попередні звернення — тотальний ігнор та «хі-хі». Вершина цинізму — це облава поліції і вилучення документів та всіх попередніх протоколів комісії НС. Тим часом в місті 8500 тон невивезених ТПВ (це 850 вантажівок), які нема куди вивозити. Ситуація критична», — сказано у повідомленні.

Також очільник міста заклилав львів’ян сортувати сміття і наголосив, що у першу чергу вивозити будуть органічні відходи.

«Суворо дотримуйтесь відповідних позначок на тих контейнерах, де вони є. Інші ознакуємо протягом 10 днів», — зазначив мер.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», народний депутат від «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування проти сміттєвої блокади Львова та розповів коли та за яких обставин припинить голодування.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+