Слухати

Тривалість мого голодування залежить від рішення президента, — Березюк

19 червня 2017 - 12:38
Народний депутат розповів чому вирішив голодувати, коли перестане та як ще можна вирішити проблему зі сміттям у Львові
Тривалість мого голодування залежить від рішення президента, — Березюк / Новини на Громадському радіо

Тривалість мого голодування залежить від президента України, прем’єр міністра України, від уряду.  Я вже рік досліджую питання, я спостерігаю за їхньою брехнею. Таке в ефірі «Громадського радіо» заявив народний депутат Олег Березюк.

Олег Березюк: Я, як лікар розумію, що не повинні страждати люди. В цьому винна держава, держава це допустила. Я частина цієї держави. Тому я сьогодні прийняв таке рішення. Скільки я голодуватиму – залежить від них.  Вони- це держава, яка має захищати права людей на життя.

Сьогодні вони є співучасниками того, що відбувається.

Як швидко відреагує влада на ваш протест?

Рік терпеливості міста Львова був  необхідний лише для того, щоб влада, яка пішла не тим шляхом, одумалася і повернула на шлях захисту людей.

Вони цього не зробили. Години розмов. З президентом. З прем’єр-міністром. У тому числі мої особисті розмови. Переписка з прем’єром протягом останнього тижня. В мене відчуття, що вони або глухі або не здатні. Не треба знущатися над людьми. Далі дискусії, розвиток. А зараз – це брехня.

Чи ви бачите ще якусь можливість вплинути на ситуацію зі сміттям у Львові, окрім голодування?

Пройшов рік. Ви ж не бачили і не чули цього. Я хотів, щоб цю проблему вирішили ті люди, які мають викликати довіру у державі. Вони робили все навпаки.  Ситуація тільки погіршувалася з кожним днем. Це рік брехні. Так не можна робити. Брехня у Київ приведе, а з Києва не виведе.

Хтось ще з партії  підтримає ваше рішення?

Я лікар, я вважаю, що це моє особисте рішення. Я нікого не агітував, я ні з ким не обговорював своє рішення. Це моя справа. Я буду захищати державу і львів’ян. Вони заслуговують на це. Треба їм помогти.

Чи обговорювали своє голодування із мером Львова Садовим?

Я щойно говорив з ним по телефону. Він не очікував. Він надзвичайно стурбований. Я чотири дні ходив по Львову і бачив, як знущаються з людей.

Садовий сказав: «Я з вами Олеже, давай я подумаю, що з цим робити, бо я побачив це у новинах». Я підтримую Садового.  

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», народний депутат Олег Березюк оголосив голодування проти сміттєвої блокади Львова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+