Слухати

Тривалість мого голодування залежить від рішення президента, — Березюк

19 червня 2017 - 12:38 162
Народний депутат розповів чому вирішив голодувати, коли перестане та як ще можна вирішити проблему зі сміттям у Львові

Тривалість мого голодування залежить від президента України, прем’єр міністра України, від уряду.  Я вже рік досліджую питання, я спостерігаю за їхньою брехнею. Таке в ефірі «Громадського радіо» заявив народний депутат Олег Березюк.

Олег Березюк: Я, як лікар розумію, що не повинні страждати люди. В цьому винна держава, держава це допустила. Я частина цієї держави. Тому я сьогодні прийняв таке рішення. Скільки я голодуватиму – залежить від них.  Вони- це держава, яка має захищати права людей на життя.

Сьогодні вони є співучасниками того, що відбувається.

Як швидко відреагує влада на ваш протест?

Рік терпеливості міста Львова був  необхідний лише для того, щоб влада, яка пішла не тим шляхом, одумалася і повернула на шлях захисту людей.

Вони цього не зробили. Години розмов. З президентом. З прем’єр-міністром. У тому числі мої особисті розмови. Переписка з прем’єром протягом останнього тижня. В мене відчуття, що вони або глухі або не здатні. Не треба знущатися над людьми. Далі дискусії, розвиток. А зараз – це брехня.

Чи ви бачите ще якусь можливість вплинути на ситуацію зі сміттям у Львові, окрім голодування?

Пройшов рік. Ви ж не бачили і не чули цього. Я хотів, щоб цю проблему вирішили ті люди, які мають викликати довіру у державі. Вони робили все навпаки.  Ситуація тільки погіршувалася з кожним днем. Це рік брехні. Так не можна робити. Брехня у Київ приведе, а з Києва не виведе.

Хтось ще з партії  підтримає ваше рішення?

Я лікар, я вважаю, що це моє особисте рішення. Я нікого не агітував, я ні з ким не обговорював своє рішення. Це моя справа. Я буду захищати державу і львів’ян. Вони заслуговують на це. Треба їм помогти.

Чи обговорювали своє голодування із мером Львова Садовим?

Я щойно говорив з ним по телефону. Він не очікував. Він надзвичайно стурбований. Я чотири дні ходив по Львову і бачив, як знущаються з людей.

Садовий сказав: «Я з вами Олеже, давай я подумаю, що з цим робити, бо я побачив це у новинах». Я підтримую Садового.  

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», народний депутат Олег Березюк оголосив голодування проти сміттєвої блокади Львова. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+