Слухати

У Донецьку, Макіївці та Харцизьку — перебої з мобільним зв'язком

19 червня 2017 - 09:28
Проблеми зі зв'язком почалися близько 6 години ранку
У Донецьку, Макіївці та Харцизьку — перебої з мобільним зв’язком / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 19 червня, у мешканців  Донецька та Макіївки є проблеми зі зв’язком мобільного оператора МТС (Vodafone). Про це повідомляють Громадському радіо місцеві жителі, проблеми зі зв’язком почалися близько 6 години ранку.

При цьому наголошується, що в деяких частинах Донецька зв’язок є, хоч і нестійка.

Також користувачі припускають, що локальність відсутності сигналу МТС, можливо, говорить про несправності базових станцій.

Нагадаємо, з вечора 7 червня в Донецьку, а також сусідніх містах — Макіївці та Харцизьку реєструвалися проблеми в роботі мобільного оператора МТС. Але зранку 8 червня в Донецьку та на околицях міста знов запрацювала мобільна мережа МТС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+