Слухати

У Києві мають демонтувати ще 10 радянських пам'ятників

19 червня 2017 - 16:28
Також під декомунізацію підпадають 18 пам'ятних знаків
У Києві мають демонтувати ще 10 радянських  пам’ятників / Новини на Громадському радіо

У Києві ще 10 пам’яток і 18 пам’ятних знаків підлягають демонтажу згідно із законом про декомунізацію. Про це розповів  директор Українського Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, передає «Тиждень».

Зокрема у цьому списку знаходиться скульптура автору роману «Як гартувалася сталь» Миколи Островського, радянському військовому діячеві Михайлу Кирпоносу, кінна статуя Щорсу і скульптурна композиція екіпажу бронепоїзда «Таращанець».

Сайт 44.ua опублікував перелік пам’ятників, які підлягають демонтажу.

pamyatnyky.jpg

Список // Фото: 44.ua
Список
Фото: 44.ua

Серед пам’ятних знаків демонтажу підлягають барельєф «Більшовикам 1918 року» в Печерському районі (завод Арсенал), барельєф Леніну на станції Метро «Театральна», а також пам’ятну дошку міністру оборони СРСР Андрію Гречко.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Запорізькій області пам’ятник Леніну перетворили на пам’ятник болгарському переселенцю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+