Слухати

У парламенті окупованого Криму вважають, що Північно-Кримський канал більше не потрібен

19 червня 2017 - 08:33 3142
Спікер окупаційної Держради республіки заявив, що не має наміру відновлювати пересохлий Північно-Кримський канал навіть якщо Україна відновить по ньому постачання, припинене ще в 2014 році

Кримська окупаційна влада не має наміру відновлювати використання пересохлого Північно-Кримського каналу навіть, якщо Україна відновить по ньому постачання, припинене ще в 2014 році. Про це заявив спікер окупаційної Держради республіки Володимир Константинов, передає «Кримська газета».

«Питання Північно-Кримського каналу, звичайно, серйознє. Потрібно провести роботу і представити проект, що з ним далі робити. Головний висновок з того, що відбувалося досі — моя особиста думка, що б не сталося з Україною, нам в такому вигляді він більше не потрібен. Він своє вичерпав. Сьогодні воду в такому вигляді ніхто в світі вже не транспортує. Нам така вода не потрібна. По-перше, дуже великі втрати, по-друге, вона дуже сильно забруднена. Хочу нагадати, що багато регіонів України давно втратили екологічні стандарти. Води у нас достатньо», — заявив Константинов.

Він також запропонував створювати ставки-накопичувачі, які допоможуть боротися з вододефіцитом.

Як повідомляло Громадське радіо, в окупованому Криму стався повінь. Четвертий рік поспіль Сімферополь потерпає від потопу.

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+